Andrzejki w „Smokach Dinusiach”

Wróżby andrzejkowe w przedszkolu rozpoczęły się 29 listopada 2016r. o godzinie 17.00 w grupie „Smoki Dinusie”. Tego popołudnia rodzice wraz z dziećmi spotkali się, aby przelać wosk przez klucz i odczytać z powstałej w ten sposób figurki, jaka czeka je przyszłość. Spotkanie to zorganizowali rodzice wspólnie z wychowawczynią panią Mariolą Bednarek. Przygotowano specjalny kącik wróżenia i ekran z rzutnikiem, przy pomocy którego oglądano powstałe kształty i recytowano (rodzic z dzieckiem) wierszyki lub krótkie rymowanki. Całość umilił słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice.