Gminny Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”

Uczestnicy konkursu

6 października br. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się Gminny Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”. Wzięło w nim udział 28 uczniów ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Laskach i Trzcinicy.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: pani Dominika Glac – dyrektor prywatnej szkoły muzycznej, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, pan Zenon Charaputa – emerytowany nauczyciel muzyki oraz założyciel i promotor zespołu muzycznego oraz pani Natalia Wabnic – pracownik Urzędu Gminy w Trzcinicy.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury wyłoniło zwycięzców.

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce zajął Patryk Bakalarz (ZS w Laskach – opiekun p. Monika Bartkowiak)

II miejsce zajęła Zuzanna Słupianek (ZS w Laskach – opiekun p. Anna Rabiega)

III miejsce zajęła Martyna Namyślak (ZS w Laskach – opiekun p. Monika Bartkowiak)

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli:

Oliwia Laske (ZS w Laskach – opiekun p. Anna Rabiega)

Michalina Walczak (ZS w Trzcinicy – opiekun p. Beata Stodółka)

W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce zajęła Natalia Pawlik (ZS w Trzcinicy – opiekun p. Agnieszka Podejma-Wróblewska)

II miejsce zajęła Wiktoria Bielińska (ZS w Laskach – opiekun p. Danuta Wieczorek)

III miejsce zajęła Angelika Sobik (ZS w Trzcinicy – opiekun p. Agnieszka Podejma-Wróblewska)

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyły: Dominika Mielcarek i Kinga Krzyształowicz (obie z ZS w Trzcinicy – opiekun p. Agnieszka Podejma-Wróblewska)

W kategorii klas I-III gimnazjum:

I miejsce zajęła Marta Krawczyk

II miejsce zajęła Klaudia Kulak

III miejsce zajęła Julia Jokiel

uczennice z ZS w Trzcinicy, przygotowywane przez p. Agnieszkę Podejmę- Wróblewską

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Adrianna Lubojańska (ZS w Trzcinicy – opiekun p. Agnieszka Podejma-Wróblewska)

Paweł Maryniak (ZS w Laskach – opiekun p. Danuta Wieczorek).

Po ogłoszeniu wyników wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody. Podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za udział, opiekunom za przygotowanie uczniów, a nauczycielom Zespołu Szkół w Trzcinicy za przeprowadzenie konkursu.

Konkurs poprowadzili uczniowie Gimnazjum w Trzcinicy: Sara Zimoch i Kacper Żłobiński.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki Zespołu Szkół w Trzcinicy: Agnieszka Podejma-Wróblewska i Ewelina Jędryca.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali:

w kategorii klas I-III: Jesika Gatner, Emilia Hewelt, Anna Kardaś, Patryk Wabnic, Michalina Walczak i Amelia Tomalik,

w kategorii klas IV-VI: Kaja Henczyca, Kinga Krzyształowicz, Talitha Kubiak, Dominika Mielcarek, Natalia Pawlik i Angelika Sobik,

w kategorii klas I-III gimnazjum: Natalia Adamska, Julia Jokiel, Marta Krawczyk, Klaudia Kulak i Adrianna Lubojańska.