MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

8 grudnia klasa VI uczestniczyła w wycieczce do Wrocławia. Wyjazd był dla uczniów mikołajkowym "prezentem". Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Centrum Edukacji Ekologicznej - HYDROPOLIS. Tutaj  oprócz rzetelnych informacji dotyczących wody, jej wykorzystania i przeznaczenia, zadziały się prawdziwe wodne czary. Wycieczkowicze z zainteresowaniem poznawali kolejne "tajemnice" związane z wodą i zasypywali przewodnika pytaniami. Po dawce wiedzy i niezwykłych wodnych doświadczeń uczestnicy wyjazdu udali się na mikołajkowy seans filmowy. Wycieczka była świetną okazją do integracji zespołu klasowego. Wszyscy już dziś czekają na kolejną.

Organizatorem wyjazdu była wychowczyni klasy VI - pani Beata Więcek-Szczurowska.