„Smoki Dinusie” i „Jeżyki” w cukierni „Maja”

14 marca dzieci z grupy „Smoki Dinusie” i „Jeżyki” odwiedziły cukiernię „Maja”. Właściciele cukierni państwo Agata i Jaromir Talarowie oprowadzili dzieci po pomieszczeniach i zapoznali je z pracą cukiernika. Przedszkolaki zobaczyły w jaki sposób przygotowuje się różnorodne ciasta. Dużym zaskoczeniem dla wszystkich była możliwość samodzielnego przygotowania i upieczenia babeczek. Wcześniej dzieci zostały zapoznane z zasadami BHP. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem właścicieli cukierni. Po powrocie do przedszkola wszyscy z wielkim apetytem zjedli upieczone i podarowane babeczki.

Za gościnę dziękujemy!