Sukcesy sportowe Gimnazjalistów z Trzcinicy

Dawid, Bartek i Arek

11 maja 2016r. odbyły się w Kępnie Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja Gimnazjum w Trzcinicy w składzie: Filip Biegański, Dawid Kwijas, Patryk Mielcarek, Kamil Nawrot, Maciej Spigiel, Dominik Szczapa, Arkadiusz Tomalik godnie reprezentowała naszą szkołę.

Zawody zakończyły się sukcesami w postaci medali:

srebrny medal (II miejsce) wywalczył Kamil Nawrot w skoku wzwyż,

brązowy medal (III miejsce) zdobył Filip Biegański w pchnięciu kulą.

15 maja 2016r. na stadionie sportowym w Trzcinicy, podczas II Biegu Ulicznego im. Janusza Smiatacza o puchar Wójta Gminy Trzcinica, przeprowadzona była rywalizacja między uczniami Gimnazjum w Laskach i Gimnazjum w Trzcinicy w biegach przełajowych. Reprezentacja naszego gimnazjum z wielkim poświęceniem wywalczyła miejsca na podium.

W biegu na 800m dziewcząt:

I miejsce zajęła Magdalena Zimoch

II miejsce zajęła Klaudia Sobik

W biegu na 1200m chłopców:

I miejsce zajął Bartosz Dybul

II miejsce zajął Dawid Kwijas