Uczennice Zespołu Szkół w Trzcinicy w eliminacjach do finału IV Powiatowego Konkursu Piosenki.

15 października 2016r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbyły się eliminacje do finału IV Powiatowego Konkursu Piosenki.

W eliminacjach wzięły udział śpiewające uczennice ze szkoły podstawowej i gimnazjum:

• w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej: Kinga Krzyształowicz, Dominika Mielcarek, Natalia Pawlik i Angelika Sobik,
  • w kategorii gimnazjum: Julia Jokiel, Marta Krawczyk i Adrianna Lubojańska.

Do finału konkursu zakwalifikowały się: Natalia Pawlik, która zaśpiewała piosenkę „Drzwi do kariery” i Julia Jokiel, która zaprezentowała utwór „When we were young”.

Wszystkie uczestniczki konkursu przygotowywała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.

Finał Konkursu odbędzie się 23 października 2016r. (niedziela) o godz. 14.00. Będziemy trzymali kciuki za nasze finalistki!