Wizyta policjantów i SIERŻANTA PYRKA w przedszkolu

Wiadomość o wizycie policjantów w przedszkolu na niektórych twarzach przedszkolaków wywołała lekki grymas strachu i przerażenia. Dopiero bezpośredni kontakt w poniedziałek 3 października 2016r. z dzielnicowym  st. sierż. Marcinem Żłobińskim i towarzyszącym mu sierż. Filipem Ślękiem  w asyście SIERŻANTA PYRKA - pluszowego pomocnika wzbudził zachwyt wszystkich dzieci. Śmiało prowadzili dialog, słuchali pilnie, ale również dzielili się zdobytymi wiadomościami na temat ruchu drogowego i poprawnych zachowań towarzyszących w drodze do przedszkola, czy w czasie wyjść na przedszkolne spacery. Wspólne spotkanie zakończyło się prezentacją piosenek i wręczeniem gościom prac plastycznych, które wykonały dzieci.