Adwentowa Akcja Charytatywna

16 grudnia podsumowaliśmy naszą coroczną Adwentową Akcję Charytatywną. Każdorazowo w okresie ADWENTU uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły biorą udział w zbiórce słodyczy i przyborów szkolnych. Zebrane dary umilają świąteczny czas pensjonariuszom Domu dla Dzieci i Młodzieży „SZANSA” w Kosewie. Akcja ma wieloletnią tradycję i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Coroczny odzew i ilość zebranych darów wciąż zadziwiają.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę przedświąteczną pomoc. Dziękujemy za dobre serca i wrażliwość na potrzeby innych.

Organizatorem i koordynatorem akcji była Renata Adamska-Garbowska.