godło

Zespół Szkół w Trzcinicy
ul. Szkolna 2, 63 - 620 Trzcinica

logo
Zespół Szkół w Trzcinicy

Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów w różnorodnych konkursach, z podziałem na Przedszkole, Szkołę Podstawową oraz Gimnazjum.

I półrocze roku szkolnego 2018/2019

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Plastyczny „Ojczyzna piękna i niepodległa”
Sz.Słupianek – I miejsce
E.Krowiarz – II miejsce
Z.Surek – III miejsce
M.Nolbert - wyróżnienie
Opiekun: M.Bednarek, A.Woźnica
Gminny Konkurs „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka – Jesienny obraz”
K.Hojeńska – I miejsce
W.Zimoch – I miejsce
M.Nolbert – II miejsce
M.Wróbel – III miejsce
M.Gość – wyróżnienie
Opiekun: M.Powroźnik, A.Jędryca, A.Woźnica
Gminny Konkurs Recytatorski „Piękna nasza Polska cała”
B.Balcerzak – I miejsce
J.Kruber – I miejsce
E.Durlej – II miejsce
A.Bartkowiak – III miejsce
K.Uszycka – wyróżnienie
M.Ozdoba – wyróżnienie
N.Grygier – wyróżnienie
M.Maciejewski – wyróżnienie
W.Zimoch - wyróżnienie
Opiekun: M.Bednarek, A.Jędryca, A.Woźnica, M.Powroźnik

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
M.Tomalik - wyróżnienie
Opiekun: L.Jerczyńska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy
A.Więcek - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
N.Pawlik - udział
Opiekun: Ł.Bartkowiak
Konkurs Historyczny „Powstanie Wielkopolskie na ziemi ostrzeszowskiej i kępińskiej”
N.Palik - wyróżnienie
M.Pawlik – etap finałowy
Opiekun: J.Jelonek
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy
N.Pawlik - udział
Opiekun: L.Jerczyńska

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Lokalnych Twórców
A.Pietrzak – II miejsce
Opiekun: B.Stodółka
Gminny Konkurs: „Piosenka jest dobra na wszystko”
M.Kozikowska – I miejsce
Z.Durlej – I miejsce
N.Pawlik – II miejsce
M.Krzyżański - wyróżnienie
Opiekun: B.Stodółka, A.Podejma-Wróblewska
Powiatowy Festiwal „Śpiewam Tobie Polsko”
N.Pawlik – III miejsce
Chór - wyróżnienie
Opiekun: R.Adamska
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kępnie
N.Pawlik – I miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Laskach
N.Pawlik – I miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
Gminny Konkurs Plastyczny „Ojczyzna piękna i niepodległa”
T.Wróbel – I miejsce
M.Krzyżański – II miejsce
Sz.Tomalik – III miejsce
A.Aleksandrowicz - wyróżnienie
Opiekun: B.Stodółka
Międzygminny Konkurs Piosenki Patriotycznej
A.Graczyk - wyróżnienie
Opiekun: U.Jokiel

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia sportowe

XVIII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
I miejsce – U10 – etap gminny
I miejsce – U12 – etap gminny
II miejsce – U10 – etap powiatowy
Opiekun: K.Stefański
Puchar Wójta Gminy Trzcinica w koszykówce
II miejsce
Opiekun: K.Stefański

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
N.Parzonka – II miejsce
K.Nowak - wyróżnienie
Opiekun: A.Gatner, B.Mierzwiak
Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap rejonowy
M.Pregiel – udział
Opiekun: J.Jelonek
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy
M.Pregiel - udział
Opiekun: B.Mierzwiak
Konkurs Historyczny „Powstanie Wielkopolskie na ziemi ostrzeszowskiej i kępińskiej”
J.Jokiel – etap finałowy
Opiekun: J.Jelonek
Międzyszkolny Konkurs Chemiczny w Kobylej Górze
W.Nowak – III miejsce
N.Parzonka – V miejsce
Opiekun: G.Kłoczaniuk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs „Piosenka jest dobra na wszystko”
J.Jokiel – III miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
Powiatowy Festiwal „Śpiewam Tobie Polsko”
J.Jokiel – II miejsce
Opiekun: R.Adamska
Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Laskach
J.Jokiel – I miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska

I półrocze roku szkolnego 2017/2018

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Plastyczny „Mój Dzień Niepodległości”
H.Woźnica – I miejsce
K.Bednarek – II miejsce
A.Vassylenko – II miejsce
T.Wróbel – III miejsce
M.Tyrała - wyróżnienie
Opiekun: M.Bednarek, A.Jędryca
Gminny Konkurs „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka – Jesienny bukiet”
B.Balcerzak – I miejsce
L.Trzęsicka – I miejsce
H.Woźnica – II miejsce
M.Tyra – III miejsce
K.Gatner – III miejsce
A.Kaczmarek – wyróżnienie
E.Krowiarz – wyróżnienie
W.Kulak - wyróżnienie
Opiekun: A.Woźnica, A.Jędryca, M.Bednarek, M.Powroźnik
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny
M.Zimoch – II miejsce
Opiekun: M.Bednarek

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
O.Orkiszewska – II miejsce
Ł.Papiór - wyróżnienie
Opiekun: L.Jerczyńska, B.Więcek-Szczurowska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy
N.Pawlik - kwalifikacja do etapu
A.Więcek - kwalifikacja do etapu
Opiekun: Ł.Bartkowiak
Rejonowy Konkurs Literacki „List do taty”
P.Biegańska – I miejsce
Opiekun: L.Jerczyńska

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny
I.Zimoch – II miejsce
K.Durka - wyróżnienie
Opiekun: U.Jokiel
Gminny Konkurs: „Piosenka jest dobra na wszystko”
M.Walczak – I miejsce
A.Sobik – I miejsce
N.Pawlik – III miejsce
Opiekun: B.Stodółka, A.Podejma-Wróblewska
Gminny Konkurs Plastyczny „Mój Dzień Niepodległości”
Z.Durlej – III miejsce
Opiekun: P.Balcerzak

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia sportowe

XVIII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
II miejsce – chłopcy IV-V
Opiekun: E.Godek
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców – „XIX Wielkopolskie Igrzyska Dzieci”
III miejsce – chłopcy IV-V
Opiekun: E.Godek

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
N.Parzonka - wyróżnienie
Opiekun: A.Gatner
Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap rejonowy
J.Krowiarz – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Opiekun: G.Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap rejonowy
J.Krowiarz – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Opiekun: G.Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap rejonowy
J.Krowiarz – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Opiekun: M.Krawczyk
Konkurs Historyczny „Powstanie Wielkopolskie na ziemi ostrzeszowskiej i kępińskiej”
A.Fajga – IV miejsce
Opiekun: J.Jelonek
Międzyszkolny Konkurs Chemiczny w Kobylej Górze
J.Krowiarz – II miejsce
Opiekun: G.Kłoczaniuk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs „Piosenka jest dobra na wszystko”
J.Jokiel – II miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny
M.Kulak – I miejsce
W.Kruber – II miejsce
K.Lenort – III miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kępnie
J.Jokiel – III miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska
III Powiatowy Konkurs Plastyczny z Profilaktyki Uzależnień pt. „Żyję, marzę i jestem, bo mam trzeźwy umysł”.
W.Wagner – nagroda komendanta Policji
M.Kamińska – III miejsce
Opiekun: A.Podejma-Wróblewska

II półrocze roku szkolnego 2017/2018

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji” pod hasłem „Zjawiska pogodowe”
A.Aleksandrowicz - wyróżnienie
A.Kaczmarek – wyróżnienie
M.Nowicka – I miejsce
L.Handrysik - wyróżnienie
H.Papiór – I miejsce
W.Zimoch – II miejsce
E.Krowiarz – II miejsce
K.Uszycka – III miejsce
Opiekun: M.Bednarek, A.Woźnica, A.Jędryca, M.Powroźnik
Gminny Konkurs Recytatorski „Matematyka w wierszach dla dzieci”
L.Nowak – wyróżnienie
B.Balcerzak – wyróżnienie
M.Kozikowska – wyróżnienie
K.Usiak – wyróżnienie
A.Pietrzak – I miejsce
W.Zimoch – I miejsce
K.Adamek – II miejsce
A.Ozdoba – II miejsce
M.Nolbert – wyróżnienie
Opiekun: A.Woźnica, M.Bednarek, A.Jędryca, M.Powroźnik
Gminny Konkurs Plastyczny „Symbole Narodowe wokół nas w 100. rocznicę odzyskania niepodległości”
M.Krzyżański – II miejsce
T.Wróbel – III miejsce
E.Durlej – I miejsce
A.Kaczmarek - wyróżnienie
Opiekun: A.Jędryca, A.Woźnica, M.Bednarek
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do utworów Agnieszki Frączek”
J.Fiołka – II miejsce
J.Kruber – I miejsce
M.Stefańska – I miejsce
M.Krzyżański – II miejsce
I.Adamek – II miejsce
L.Szczepaniak – III miejsce
N.Strycharek – I miejsce
E.Durlej – III miejsce
Opiekun: M.Bednarek, A.Jędryca, A.Woźnica
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”
M.Zimoch – II miejsce
K.Zimoch – wyróżnienie
K.Bednarek - wyróżnienie
Opiekun: M.Bednarek

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
A.Więcek i N.Pawlik – udział w etapie rejonowym,
Opiekun: Ł.Bartkowiak
XXII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki
M.Antoniak – laureat (II miejsce)
J.Parzonka - finalista
D.Pigulski – laureat (II miejsce)
M.Jokiel – laureat (II miejsce)
E.Zimoch - finalista
Opiekun: J.Janicka, A.Ogonowska - Jurczenia
Gminny Konkurs Ortograficzny
L.Strycharek – I miejsce
W.Uszycka – I miejsce
A.Kardaś – II miejsce
A.Tomalik – II miejsce
Opiekun: B.Stodółka, U.Jokiel
Międzygminny Konkurs Ortograficzny
L.Strycharek – II miejsce
W.Uszycka – III miejsce
Opiekun: B.Stodółka
Gminna Olimpiada Matematyczna
E.Więcek – II miejsce
A.Tomalik – III miejsce
Opiekun: B.Stodółka, U.Jokiel
Międzygminna Olimpiada Matematyczna
A.Tomalik – I miejsce
E.Więcek – II miejsce
Opiekun: U.Jokiel, B.Stodółka
Międzygminny Konkurs Grafiki Komputerowej „Zabawy zimowe”
N.Zimoch – II miejsce
Opiekun: U.Jokiel
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
M.Tomalik – II miejsce
Opiekun: L.Jerczyńska
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły
M.Tomalik – I miejsce
Opiekun: L.Jerczyńska
Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz pięknego czytania”
K.Dłubak – I miejsce
M.Antoniak – I miejsce
Opiekun: L.Jerczyńska, B.Więcek - Szczurowska
X Diecezjalny Konkurs Wiedzy „Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję”
K.Dłubak – Laureat
E.Grycman - laureat
Opiekun: R.Adamska
Gminny Konkurs Matematyczny
A.Więcek – I miejsce
N.Pawlik – I miejsce
M.Antoniak – I miejsce
K.Dłubak – II miejsce
Opiekun: Ł.Bartkowiak
Powiatowy Turniej BRD
K.Krzyształowicz, N.Pawlik, M.Pawlik, P.Adamczyk – III miejsce
Opiekun: A.Lenort

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Agnieszki Frączek
A.Tomalik – I miejsce
J.Parzonka – II miejsce
Opiekun: U.Jokiel, G.Grześniak
Powiatowy Konkurs Recytatorski „A to Polska właśnie”
M.Stefański – I miejsce
Opiekun: B.Stodółka
Gminny Konkurs Plastyczny „Symbole narodowe wokół nas”
I.Zimoch – III miejsce
N.Zimoch – wyróżnienie
Opiekun: U.Jokiel
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do wierszy Agnieszki Frączek”
A.Tomalik – I miejsce
A.Grygier – I miejsce
F.Nowak – II miejsce
L.Strycharek – II miejsce
E.Więcek – wyróżnienie
Z.Durlej – II miejsce
A.Mainka – III miejsce
Opiekun: U.Jokiel, E.Jędryca, B.Stodółka, P.Balcerzak
Gminny Konkurs Plastyczny „Praca strażaka”
I.Zimoch – II miejsce
K.Durka - wyróżnienie
Opiekun: U.Jokiel
Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej
Z.Durlej – I miejsce
Opiekun: R.Adamska
Przegląd Piosenki Ludowej w Tulcach „Kukułeczka”
N.Pawlik – I miejsce
Zespół – II miejsce
Opiekun: R.Adamska
Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Z.Durlej – I miejsce
M.Walczak - wyróżnienie
A.Sobik – I miejsce
N.Pawlik - III miejsce
Opiekun: A.Napierała, B.Stodółka, A.Podejma – Wróblewska
Przegląd chórów „Śpiewającej Polski”
Chór – brązowe pasmo
Opiekun: R.Adamska

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
J.Krowiarz - finalista
Opiekun: M.Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
J.Krowiarz - finalista
Opiekun: G.Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Biologiczny
J.Krowiarz - laureat
Opiekun: G.Kłoczaniuk
XXII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki
N.Parzonka – laureat (I miejsce)
Opiekun: J.Jelonek
Wojewódzki Konkurs Astronomiczny
A.Fajga – I miejsce
A.Kurek – II miejsce
W.Kruber – IV miejsce
Opiekun: M.Krawczyk
Gminny Konkurs Astronomiczny
A.Fajga – I miejsce
W.Kruber – II miejsce
A.Kurek – III miejsce
Opiekun: M.Krawczyk
VI Konkurs Fizyczny „Ciekawe doświadczenie fizyczne”
J.Krowiarz i P.Biegański - II miejsce
Opiekun: M.Krawczyk
Konkurs międzypowiatowy „Powstanie wielkopolskie na ziemi ostrzeszowskiej i kępińskiej”
A.Fajga - wyróżnienie
Opiekun: J.Jelonek
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
J.Gatner – finalistka
J.Micharczyk, A.Fajga – udział w etapie powiatowym
Opiekun: J.Jelonek
Gminny Konkurs Matematyczny „Potyczki Matematyczne MatGim 2018”
Kategoria kl. II
N.Parzonka – I miejsce
M.Rosielewska – II miejsce
M.Pregiel – III miejsce
Kategoria kl. III
D.Woźnica – I miejsce
W.Kruber – II miejsce
J.Krowiarz – III miejsce
Opiekun: M.Wypych, M.Krawczyk
Konkurs Przyrodniczy „Płazy i gady Polski” – etap wojewódzki
M.Pawlik - udział
Opiekun: G.Kłoczaniuk

Gimnazjum - osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce
Skok w dal –
W.Kruber – III miejsce,
Skok wzwyż –
M.Spigiel – I miejsce,
Sztafeta 4x100m – II miejsce
Pchnięcie kulą
G.Zimoch – III miejsce
Opiekun: M.Szczypek, K.Stefański
Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt
Drużyna – II miejsce
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt
Drużyna – II miejsce
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek
Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej
G. M. Zimoch – II miejsce
Opiekun: M.Szczypek

II półrocze roku szkolnego 2016/2017:

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji” pod hasłem „Kwiaty”

B.Bielińska – I miejsce   J.Parzonka – wyróżnienie   J.Fiołka – I miejsce         N.Żłobińska – III miejsce

Opiekun:

M.Bednarek, M.Wąsala

Gminny Konkurs Recytatorski „Przyroda wokół nas”

J.Fiołka – I miejsce         N.Żłobińska – II miejsce    B.Bielińska – I miejsce    J.Parzonka – II miejsce A.Walczak – II miejsce    A.Pietrzak – I miejsce M.Krzyżański – III miejsce    A.Raszewska – III miejsce    M.Nolbert – III miejsce

Opiekun:

M.Bednarek, M.Wąsala, A.Jędryca, M.Powroźnik

Gminny Konkurs Plastyczny „Symbole Narodowe wokół nas”

T.Wróbel – I miejsce            Z.Sikora - wyróżnienie         H.Woźnica - wyróżnienie

Opiekun:

A.Jędryca, M.Wąsala

Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do utworów Jana Brzechwy”

M.Krowiarz – I miejsce      A.Aleksandrowicz – III miejsce  T.Wróbel – II miejsce        M.Nasiadek – II miejsce

Opiekun:

M.Bednarek, A.Jędryca

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

A.Więcek – laureat                      udział w etapie rejonowym K.Jeziorna, N.Pawlik, O.Rachlak

Opiekun:

J.Janicka, A.Ogonowska – Jurczenia

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

udział w etapie rejonowym         A.Więcek, K.Kałka

Opiekun:

L.Jerczyńska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

A.Więcek - finalistka

Opiekun:

Ł.Bartkowiak

XXI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki

M.Pawlik – laureat (II miejsce)   N.Pawlik – laureat (II miejsce)   M.Antoniak – laureat (III miejsce)                              J.Parzonka – laureat (III miejsce)                                D.Pigulski – finalista               E.Zimoch – finalista               D.Gatner – finalista

Opiekun:

J.Janicka, A.Ogonowska – Jurczenia

Gminna Olimpiada Matematyczna

K.Gatner – III miejsce                   M.Jokiel – III miejsce

Opiekun:

E.Jędryca

Międzygminna Olimpiada Matematyczna

K.Gatner – III miejsce

Opiekun:

E.Jędryca

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

N.Pawlik – I miejsce

Opiekun:

L.Jerczyńska

Konkurs Matematyczny „Kangur”

A.Więcek - wyróżnienie

Opiekun:

Ł.Bartkowiak

Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI

K.Nawrocki – II miejsce          Sz.Gość – I miejsce       M.Tomalik – II miejsce          N.Parzonka – I miejsce        A.Więcek – I miejsce           O.Rachlak – II miejsce

Opiekun:

M.Hadzik, Ł.Bartkowiak

Konkurs „Matematyczne Potyczki w Trójce”

A.Więcek – I miejsce

Opiekun:

Ł.Bartkowiak

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy”

Ł.Papiór – I miejsce

Opiekun:

M.Olejnik

Gminny Konkurs Czytelniczo – Plastyczny kl. II

N.Zimoch – II miejsce             M.Pawlyta – III miejsce     A.Kardaś - wyróżnienie

Opiekun:

U.Jokiel

Gminny Konkurs Plastyczny „Symbole Narodowe wokół nas”

M.Pawlyta – III miejsce            A.Kardaś - wyróżnienie

Opiekun:

U.Jokiel

Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy”

P.Wabnic – II miejsce

Opiekun:

M.Olejnik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” etap gminny

I.Zimoch – III miejsce             K.Nowak - wyróżnienie

Opiekun:

U.Jokiel

Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”

K.Dłubak – I miejsce               N.Pawlik – I miejsce

Opiekun:

L.Jerczyńska

Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej

M.Stefański – wyróżnienie

Opiekun:

R.Adamska

Regionalny Przegląd Piosenki Ludowej w Tulcach „Kukułeczka”

Zespół – II miejsce              N.Pawlik – I miejsce

Opiekun:

R.Adamska, A.Podejma – Wróblewska

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Laskach

N.Pawlik - II miejsce          K.Krzyształowicz – III miejsce

Opiekun:

A.Podejma – Wróblewska

Przegląd chórów „Śpiewającej Polski”

Chór – „Srebrne pasmo”

Opiekun:

R.Adamska

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia sportowe

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Drużyna – IV miejsce

Opiekun:

A.Lenort

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt

Drużyna – III miejsce

Opiekun:

M.Szczypek

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców

Drużyna – II miejsce

Opiekun:

K.Stefański

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

J.Parzonka - Laureat

Opiekun:

G.Kłoczaniuk

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

K.Lorenc - finalista

Opiekun:

B.Mierzwiak

XXI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki

N.Parzonka – laureat (I miejsce)                                    A.Fajga – laureat (III miejsce)                                       J.Jokiel – laureat (III miejsce)

Opiekun:

J.Jelonek

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

K.Lorenc – finalista                A.Otorowska – finalista       W.Gnacy - finalista

Opiekun:

M.Krawczyk

Konkurs przyrodniczy Salamandra „Ptaki Polski” – etap wojewódzki

J.Krowiarz – IV miejsce

Opiekun:

G.Kłoczaniuk

Konkurs przyrodniczy Salamandra „Ptaki Polski” – etap międzywojewódzki

J.Krowiarz – V miejsce

Opiekun:

G.Kłoczaniuk

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

M.Pregiel – III miejsce

Opiekun:

B.Mierzwiak

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

J.Krowiarz – udział               M.Pregiel – udział

Opiekun:

B.Mierzwiak

Gminny Konkurs Matematyczny „Potyczki Matematyczne MatGim 2017”

W.Wagner – I miejsce          N.Parzonka – II miejsce    J.Krowiarz – III miejsce        W.Gnacy– I miejsce         J.Parzonka – II miejsce        K.Kulak – III miejsce

Opiekun:

M.Wypych,  M.Krawczyk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Laskach

M.Krawczyk – I miejsce          J.Jokiel – III miejsce

Opiekun:

A.Podejma – Wróblewska

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Rychtalu

M.Krawczyk – II miejsce

Opiekun:

A.Podejma – Wróblewska

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

J.Parzonka – III miejsce

Opiekun:

A.Gatner

Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Jana Pawła II

J.Parzonka – I miejsce

Opiekun:

A.Gatner

Gimnazjum - osiągnięcia sportowe

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Drużyna – III miejsce

Opiekun:

A.Lenort

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

Drużyna – I miejsce (M. i G. Zimoch)

Opiekun:

M.Szczypek

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt

Drużyna – II miejsce

Opiekun:

E.Godek, M.Szczypek

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców

Drużyna – II miejsce

Opiekun:

K.Stefański

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce – Gimnazjada 2017

M.Spigiel (skok wzwyż) – V miejsce

Opiekun:

K.Stefański

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce – Gimnazjada 2017

J.Parzonka (skok wzwyż) – I miejsce                             W.Kruber (skok w dal) – II miejsce                                M.Spigiel (skok wzwyż) – I miejsce                                K.Nawrot (skok wzwyż) – III miejsce                              K.Szymański (pchnięcie kulą) – III miejsce

Opiekun:

E.Godek, M.Szczypek, K.Stefański

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt

Drużyna – III miejsce

Opiekun:

E.Godek, M.Szczypek

Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce Chłopców

Drużyna – I miejsce

Opiekun:

K.Stefański

XII Triathlon Gimnazjalistów

A.Jakubczak – II miejsce          T.Grygier – III miejsce            M.Bryja – III miejsce

Opiekun:

E.Godek, K.Stefański

I półrocze roku szkolnego 2016/2017:

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Plastyczny „Godło Polski widziane oczami dziecka”
J.Kruber – I miejsce
H.Woźnica - wyróżnienie
B.Krzyształowicz – III miejsce
M.Tyrała - wyróżnienie
M.Nasiadek - wyróżnienie
W.Kominek - II miejsce
M.Smoguła - wyróżnienie
Opiekun: M. Wąsala, A. Jędryca, M.Bednarek
Konkurs Muzyczny „Najpiękniejsza kolęda i pastorałka”
N.Grygier – III miejsce
A.Pietrzak – II miejsce
M.Krzyżański – III miejsce
B.Krzyształowicz – wyróżnienie
M.Kozikowska - I miejsce
L.Szczepaniak - I miejsce
Opiekun: M.Powroźnik, A.Jędryca, M.Wąsala
Gminny Konkurs Plastyczny „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka – Postacie z darów jesieni”
J.Fiołka – wyróżnienie
J.Kruber – III miejsce
H.Bryja – II miejsce
J.Banaś – III miejsce
Opiekun: M. Wąsala, A. Jędryca
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom” – etap gminny
L.Przybyła - I miejsce
A.Gattner - II miejsce
H.Kroll - III miejsce
J.Parzonka - wyróżnienie
J.Maciejewski - wyróżnienie
Opiekun: M.Wąsala, M.Bednarek, A.Jędryca,

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy
N.Pawlik - kwalifikacja do etapu
A.Więcek - kwalifikacja do etapu
Opiekun: Ł.Bartkowiak
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap rejonowy
M.Pawlik - kwalifikacja do etapu
A.Więcek - kwalifikacja do etapu
K.Jeziorna - kwalifikacja do etapu
O.Rachlak - kwalifikacja do etapu
Opiekun: A.Ogonowska, J.Janicka
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy
M.Pawlik - kwalifikacja do etapu
A.Więcek - kwalifikacja do etapu
N.Pawlik - kwalifikacja do etapu
K.Kałka - kwalifikacja do etapu
Opiekun: L.Jerczyńska
Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii z Fredrów Szembekowej
N.Pawlik - udział
Opiekun: L.Jerczyńska

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

V Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bralinie
N.Pawlik – III miejsce
Chór – III miejsce
Opiekun: A. Podejma - Wróblewska, R.Adamska
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom” – etap gminny
I.Zimoch – wyróżnienie
Opiekun: U.Jokiel
Gminny Konkurs „Piosenka jest dobra na wszystko”
M.Walczak - wyróżnienie
N.Pawlik – I miejsce
A.Sobik – III miejsce
Opiekun: B. Stodółka, A. Podejma - Wróblewska
Gminny Konkurs Plastyczny
„Godło Polski widziane oczami dziecka”
N.Nowak – II miejsce
I.Zimoch – II miejsce
Opiekun: E. Jędryca, U. Jokiel

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - etap rejonowy
K.Lorenc – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
J.Krowiarz – udział
M.Pregiel - udział
Opiekun: B.Mierzwiak
Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap rejonowy
J.Parzonka – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap rejonowy
J.Krowiarz – udział
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Fizyczny - etap rejonowy
J.Krowiarz – udział
W.Gnacy - udział
Opiekun: M.Krawczyk
Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap rejonowy
S.Zimoch - udział
Opiekun: J.Jelonek
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy
J.Parzonka - udział
W.Gnacy - udział
Opiekun: M.Krawczyk
Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny
J.Parzonka – V miejsce
Opiekun: G.Kłoczaniuk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs „Piosenka jest dobra na wszystko”
M.Krawczyk – I miejsce
K.Kulak – II miejsce
J.Jokiel – III miejsce
Opiekun: A. Podejma - Wróblewska

II półrocze roku szkolnego 2015/2016

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Plastyczny "Ilustracje do utworów Natalii Usenko"
Filip Nowak – I miejsce
Lena Hojka – III miejsce
Alicja Pietrzak – II miejsce
Milena Nasiadek – III miejsce

Opiekun: P.Balcerzak, A.Jędryca
Gminny Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji” pod hasłem „Zwierzęta”
Jan Parzonka – I miejsce
Bianka Bielińska – II miejsce
Alicja Pietrzak – II miejsce
Nikola Żłobińska – II miejsce
Hanna Woźnica – wyróżnienie
Karolina Usiak – wyróżnienie
Opiekun: P.Balcerzak, A.Jędryca, M.Powroźnik, M.Wąsala,
Gminny Konkurs Recytatorski „Tuwim i Brzechwa dzieciom”
Julia Fiołka – II miejsce
Bianka Bielińska – I miejsce
Jan Parzonka – III miejsce
Alicja Pietrzak – wyróżnienie
Milena Nasiadek - wyróżnienie
Nikola Żłobińska - wyróżnienie
Opiekun: P.Balcerzak, A.Jędryca, M.Powroźnik, M.Wąsala,
Gminny Konkurs Plastyczny „Najładniejsza zakładka do książki”
Julian Maciejewski – III miejsce
Hanna Woźnica – I miejsce
Karolina Usiak – wyróżnienie
Marcel Krowiarz – wyróżnienie
Opiekun: P.Balcerzak, A.Jędryca, M.Wąsala,
Gminny Konkurs Plastyczny „Moja miejscowość, moja Ojczyzna w kolorze biało-czerwonym”
Julian Maciejewski – I miejsce
Hanna Woźnica – II miejsce
Tobiasz Wróbel – wyróżnienie
Opiekun: M.Wąsala, A.Jędryca,
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do baśni H.CH.Andersena i J.W.Grimm”
Adam Gattner – I miejsce
Szymon Tomalik – wyróżnienie
Hanna Woźnica - wyróżnienie
Wiktoria Kominek – III miejsce
Marcel Krowiarz - wyróżnienie
Opiekun: M.Wąsala, P.Balcerzak,
Gminny Konkurs Plastyczny „Jubileusz Chrztu Polski 966 – 2016”
Hanna Kroll – I miejsce
Jan Parzonka – II miejsce
Opiekun: P.Balcerzak,

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki
Dominik Pigulski – laureat (III miejsce)
Natalia Parzonka – laureat (II miejsce)
Mateusz Pawlik – laureat (III miejsce)
Natalia Pawlik – laureat (I miejsce)
Denis Gatner – laureat (III miejsce)
Wiktoria Nowak – finalista
Opiekun: A.Ogonowska-Jurczenia, J.Janicka
Gminna Olimpiada Matematyczna
Mikołaj Fusek – III miejsce
Opiekun: E. Marciniak
Gminny Konkurs Ortograficzny
Martyna Antoniak – II miejsce
Opiekun: E. Marciniak
Międzygminny Konkurs Ortograficzny
Martyna Antoniak – I miejsce
Opiekun: E. Marciniak
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Anna Więcek - wyróżnienie
Szymon Gość – wyróżnienie
Wiktoria Nowak - wyróżnienie
Opiekun: Ł. Bartkowiak
Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VI
Szymon Gość – I miejsce
Anna Więcek – I miejsce
Natalia Pawlik – III miejsce
Natalia Parzonka – I miejsce
Miłosz Żurawa – II miejsce
Wiktoria Nowak – III miejsce
Opiekun: Ł.Bartkowiak, M.Hadzik
Powiatowy Konkurs „Matematyczne Potyczki w Trójce”
Anna Więcek – II miejsce
Opiekun: Ł. Bartkowiak
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
Miłosz Żurawa - wyróżnienie
Opiekun: A. Ćwiertnia

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Recytatorski wierszy Natalii Usenko
Martyna Antoniak – I miejsce
Wiktoria Kuboszek – III miejsce
Patryk Wabnic – II miejsce
Łukasz. Papiór – III miejsce
Opiekun: E.Marciniak, M.Olejnik,
Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Patriotycznej „Strofy o Ojczyźnie”
Karolina Dłubak – III miejsce
Łukasz Papiór – wyróżnienie
Opiekun: L.Jerczyńska, M.Olejnik,
Gminny Konkurs Czytelniczo – Plastyczny kl. II
Marta Skoczylas – I miejsce
Opiekun: M.Olejnik,
Gminny Konkurs Plastyczny „Moja miejscowość, moja Ojczyzna w kolorze biało-czerwonym”
Igor Zimoch – I miejsce
Jakub Szar – II miejsce
Opiekun: U.Jokiel, E.Jędryca,
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworu Natalii Usenko”
Maja Dastych – II miejsce
Lena Strycharek – III miejsce
Katarzyna Graczyk – wyróżnienie
Opiekun: B.Stodółka, E.Jędryca,
Gminny Konkurs Plastyczny „Jubileusz Chrztu Polski 966 – 2016”
Weronika Uszycka – I miejsce
Opiekun: B. Stodółka
Gminny Konkurs Plastyczny „Najładniejsza zakładka do książki”
Miłosz Żurawa – I miejsce
Dominik Pawlik – II miejsce
Opiekun: E. Marciniak
Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Kwalifikacja do etapu powiat.:
Edyta Fajga,
Amanda Juszczak,
Hubert Grzelak
Maciej Krzyżowski,
Alan Zawierucha,
Dawid Durka
Natalia Zimoch,
Igor Zimoch
Kwalifikacja do etapu wojewódz.:
Alan Zawierucha
Opiekun: G.Grześniak, E.Marciniak, U.Jokiel,
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi – Niebezpieczne atrakcje w wakacje” – etap regionalny
Amanda Juszczak - wyróżnienie
Opiekun: G. Grześniak
Gminny Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”
Karolina Dłubak – I miejsce
Natalia Pawlik – I miejsce
Opiekun: L. Jerczyńska
Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej
Julia Jokiel – wyróżnienie
Opiekun: R. Adamska
Regionalny Przegląd Piosenki Ludowej w Tulcach „Kukułeczka”
Zespół – I miejsce
Julia Jokiel – II miejsce
Opiekun: R.Adamska, A Podejma – Wróblewska
Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Natalia Pawlik - I miejsce
Julia Jokiel – III miejsce
Opiekun: A.Podejma – Wróblewska
Przegląd chórów „Śpiewającej Polski”
Chór – „Złote pasmo”
Opiekun: R. Adamska
Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bralinie
Zespół – III miejsce
Opiekun: R. Adamska

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt
Drużyna – I miejsce
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek,
Mistrzostwa Rejonu w Siatkówce dziewcząt
Drużyna – udział
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek,
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt
Drużyna – III miejsce
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek,
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców
Drużyna – III miejsce
Opiekun: M. Szczypek

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

XX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki
Paulina Jeziorna – laureat (I miejsce)
Miłosz Jelonek - finalista
Opiekun: J. Jelonek
Konkurs przyrodniczy Salamandra „Rośliny i zwierzęta polskich gór” – etap wojewódzki
Julita Krowiarz – VI miejsce
Tomasz Grygier - udział
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Konkurs przyrodniczy Salamandra „Rośliny i zwierzęta polskich gór” – etap międzywojewódzki
Julita Krowiarz – VI miejsce
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Paulina Jeziorna – III miejsce
Opiekun: B. Mierzwiak
Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny
Damian Wabnic – udział
Agata Fajga - udział
Opiekun: A.Gatner, B.Mierzwiak,
Gminny Konkurs Matematyczny „Potyczki Matematyczne MatGim 2016”
Dominika Woźnica – I miejsce
Agata Fajga – II miejsce
Julita Krowiarz – III miejsce
Julia Parzonka – I miejsce
Weronika Gnacy – III miejsce
Aleksander Jokiel – III miejsce
Opiekun: M.Wypych, M.Krawczyk, G.Kłoczaniuk,
Powiatowy Konkurs „Dzieje Ziemi Kępińskiej” - finał
Julita Krowiarz – IV miejsce
Weronika Kruber – VIII miejsce
Opiekun: J. Jelonek
Międzygminny Konkurs Historyczny
„90 rocznica przewrotu majowego”
Agata Fajga – III miejsce
Dominika Woźnica – IV miejsce
Patryk Mielcarek – V miejsce
Opiekun: J. Jelonek
Gminny Konkurs Astronomiczny
Sara Zimoch – III miejsce
Opiekun: M. Krawczyk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Marta Krawczyk – II miejsce
Opiekun: A.Podejma – Wróblewska
Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Pokolenie JP II”
Zespół – I miejsce
Opiekun: R. Adamska
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”
Julia Parzonka – I miejsce
Angelika Banaś – II miejsce
Opiekun: A.Gatner, B.Mierzwiak,
Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Jana Pawła II
Julia Parzonka – II miejsce
Opiekun: A. Gatner

Gimnazjum - osiągnięcia sportowe

Gminne Biegi Przełajowe Trzcinica 2016
Klaudia Sobik – I miejsce
Magdalena Zimoch – II miejsce
Bartosz Dybul – I miejsce
Dawid Kwijas – II miejsce
Arkadiusz Tomalik – III miejsce
Opiekun: M.Szczypek, K.Stefański,
Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce
drużyna dziewcząt – III miejsce
Opiekun: E.Godek, M.Szczypek,
Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce – Gimnazjada 2016
Kamil Nawrot (skok wzwyż) – II miejsce
Filip Biegański (pchnięcie kulą) – III miejsce
Opiekun: K. Stefański
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
Drużyna chłopców – I miejsce
Opiekun: K. Stefański
Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
Drużyna chłopców – udział
Opiekun: K. Stefański
XI Triathlon Gimnazjalistów
Alicja Jakubczak – III miejsce
Opiekun: E. Godek

I półrocze roku szkolnego 2015/2016

Przedszkole - osiągnięcia artystyczne

Gminny Konkurs Plastyczny „Godło Polski widziane oczami dziecka”
Tobiasz Wróbel – II miejsce
Maria Stefańska – wyróżnienie
Opiekun: M. Wąsala, A. Jędryca
Gminny Konkurs Plastyczny – „Sukienka Pani Jesieni”
Julia Fiołka – III miejsce
Gracjan Mikoś – II miejsce
Lena Hojka – III miejsce
Opiekun: M. Wąsala, A. Jędryca, P. Balcerzak
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom” – etap gminny
Milena Matyszczak– wyróżnienie
Szymon Tomalik – wyróżnienie
Tobiasz Wróbel – wyróżnienie
Opiekun: M. Wąsala

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia przedmiotowe

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy
Milena Rosielewska– udział
Opiekun: M.Hadzik
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap rejonowy
Milena Rosielewska– udział
Opiekun: B.Szczurowska
Konkurs Przyrodniczy organizowany przez PTOP „Salamandra” – „Rośliny i zwierzęta gór”
Awans do etapu okręgowego:
Julia Jokiel
Emilia Warzecha
Miłosz Żurawa
Natalia Parzonka
Opiekun: J.Janicka, A.Ogonowska-Jurczenia

Szkoła Podstawowa - osiągnięcia artystyczne

Międzygminny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Bralinie
Julia Jokiel – III miejsce
Chór – III miejsce
Opiekun: A. Podejma-Wróblewska, R.Adamska
Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kępnie
Julia Jokiel – IV miejsce
Opiekun: A. Podejma-Wróblewska
Gminny Konkurs Plastyczny „Jak wygląda praca rolnika”
Amanda Juszczak – II miejsce
Opiekun: G. Grześniak
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom” – etap gminny
Dawid Durka – wyróżnienie *
Edyta Fajga – wyróżnienie **
Amanda Juszczak – wyróżnienie **
Maciej Krzyżowski – wyróżnienie **
Alan Zawierucha – wyróżnienie **
Hubert Grzelak – wyróżnienie **
Natalia Zimoch – wyróżnienie ***
Igor Zimoch –wyróżnienie ***
Opiekun: * E. Marciniak, ** G. Grześniak, *** U.Jokiel
Gminny Konkurs Plastyczny
„Godło Polski widziane oczami dziecka”
Edyta Fajga – wyróżnienie
Natalia Zimoch – II miejsce
Opiekun: G. Grześniak, U. Jokiel

Gimnazjum - osiągnięcia przedmiotowe

Konkurs Przyrodniczy organizowany przez PTOP „Salamandra” – „Rośliny i zwierzęta gór”
Awans do etapu okręgowego:
Julita Krowiarz
Agata Fajga
Dawid Mainka
Hubert Grygier
Tomasz Grygier
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap rejonowy
Julia Michlak – udział
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap rejonowy
Julia Michlak – udział
Paulina Jeziorna – udział
Aleksander Jokiel – udział
Weronika Gnacy– udział
Opiekun: G. Kłoczaniuk
Międzygimnazjalny Konkurs Chemiczny w Kobylej Górze
Julia Michlak – III miejsce
Opiekun: G. Kłoczaniuk

Gimnazjum - osiągnięcia artystyczne

Turniej Poetycki „Artyzm Papieski” organizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury
Solistki chóru – wyróżnienie
Opiekun: R.Adamska

Gimnazjum - osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
Bartosz Dybul – III miejsce
Opiekun: K. Stefański
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]