Artystyczny styczeń z Laboratoriami Przyszłości

Festiwal kolęd

Styczeń 2023 roku w Zespole Szkół w Trzcinicy obfitował w wydarzenia artystyczne i rozrywkowe. Na wszystkich wykorzystywaliśmy sprzęt zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

5 stycznia uczniowie zaprezentowali Jasełka, które przeplatane były kolędami w wykonaniu szkolnego chóru.

15 stycznia dzieci z przedszkola, uczniowie ze szkoły podstawowej i chór szkolny uczestniczyli w 11 Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kościele Parafialnym w Trzcinicy.

27 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa klas I-III, a po niej spotkanie całej społeczności szkolnej przebranej w różnorodne stroje w związku z trwającym karnawałem.

Na każdym z tych wydarzeń wykorzystywany był sprzęt nagłaśniający, zestaw oświetlenia scenicznego i sprzęt fotograficzny, zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Zestaw świateł podkreślał charakter uroczystości, dodawał szczególnych wrażeń, a jednocześnie sprawiał, że łatwiej było uchwycić obraz na fotografiach.