Bal karnawałowo-walentynkowy w przedszkolu

12 lutego 2021r. w Przedszkolu w Trzcinicy odbyło się jedno z najważniejszych dla dzieci wydarzeń w całym roku – Bal Przebierańców połączony z obchodami dnia zakochanych. Przedszkolaki bardzo cieszyły się na to wydarzenie. Rodzice przygotowali ciekawe stroje swoim pociechom, a nauczycielki z pomocami nauczyciela zadbały o odpowiedni wystrój sal i przygotowały oprawę muzyczną, w której nie zabrakło karnawałowych przebojów. Wśród nich przedszkolne piosenki z walentynkowym walczykiem, sambą czy cza-czą, przy których trwała wesoła zabawa z balonami i serduszkami. Bezsprzecznie hitem w każdej z przedszkolnych grup były wystrzały tub z serduszkowym konfetti. Tę „wystrzałową” atrakcję, jak również małą przekąskę i napoje w czasie balu ufundowała Rada Rodziców Przedszkola.

Dzieci wracały do domu rozbawione, z balonami i z „Walentynkami” – tymi, które otrzymały w przedszkolu i tymi, które same przygotowały, aby 14 lutego wręczyć wybranym osobom.