BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Jak co roku w ostatni piątek przed feriami zimowymi 27 stycznia 2017 roku w Publicznym Przedszkolu w Trzcinicy nauczycielki wraz z pomocami nauczyciela zorganizowały bal karnawałowy. Sale zabaw na ten czas zamieniły się w sale balowe przyozdobione balonami i serpentynami, w których tańczyły księżniczki, wróżki, koty, pieski a porządku „pilnowali policjanci”. Pomysłowe stroje, w których dzieci bawiły się doskonale, przygotowali rodzice. Ale nie tylko rodzice trudzili się przygotowaniem stroju, wszystkie panie w przedszkolu tego dnia również były przebrane. Była Królowa, czarownica na miotle, Japonka, figlarny diabeł, kowboj, biedronka i pielęgniarka. Przebierańcy chętnie pozowali do zdjęć, które pozostaną miłym wspomnieniem.