Bal karnawałowy w szkole

W środę 30 stycznia w naszej szkole w klasach I-III odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów. Dzieci wystąpiły w ciekawych, różnorodnych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek, filmów oraz przedstawicieli wybranych zawodów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji strojów. Następnie wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci wraz z wychowawcami udały się na przygotowany przez rodziców poczęstunek.