Chemiczny sukces Marty

24 listopada 2021r. uczniowie zainteresowani chemią wzięli udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Chemicznym „Chemia bez tajemnic”, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Kobylej Górze. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas ósmych: Karolina Gatner, Marta Kozińska i Amelia Słupianek. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z trzech powiatów: ostrzeszowskiego, kępińskiego i sycowskiego. W tym roku ze względu na szczególną sytuację, konkurs odbył się w formie on-line, na platformie testportal.pl. Najlepiej z zdaniami konkursowymi poradziła sobie Marta Kozińska – zajęła drugie miejsce. Uroczyste wręczenie dyplomów, statuetek i nagród zwycięzcom odbyło się 1 grudnia 2021r. w Szkole Podstawowej w Kobylej Górze. To już drugi chemiczny sukces Marty – wcześniej awansowała do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Gratulujemy i obiecujemy, że będziemy trzymali kciuki podczas kolejnych etapów tego konkursu. Uczniów do konkursu przygotowała Grażyna Kłoczaniuk – nauczycielka chemii.