DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

5 lutego br. nasza szkoła włączyła się do akcji „Dzień Bezpiecznego Internetu. Działajmy razem”. Przez cały tydzień we wszystkich klasach (podczas godzin z wychowawcą lub pedagogiem) odbyły się zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z sieci oraz ochrony przed zagrożeniami np. hejtowaniem. Podczas przerw międzylekcyjnych na łączniku uczniowie spotykali się przy grach planszowych w tzw. „Strefie gier planszowych”. Strefa nadal działa przy ogromnym zaangażowaniu starszych uczniów. Zapraszamy na planszówki!

W ramach tej akcji zorganizowany został szkolny konkurs plastyczny pt. „Zagrożenia w Internecie”, w którym udział wzięli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Marta Skoczylas, Natalia Zimoch

II miejsce: Nikola Nowak, Igor Zimoch

III miejsce: Oliwia Adamek, Lena Strycharek

Nagrody, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Trzcinicy, wręczyła p. Anna Parzonka – przewodnicząca komisji.