Dzień Dziecka w przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka przedszkolaki z Trzcinicy świętowały trochę w Trzcinicy, a trochę w Kępnie.

01 czerwca 2017r. o godz. 920 dwa autobusy z uśmiechniętymi dziećmi wyruszyły do Kina „Sokolnia”, w którym aktorzy z Wrocławskiego Teatru Edukacji przedstawili „Bajki Dalekiego Wschodu”. Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, o czym świadczyły gromkie brawa na zakończenie spektaklu. Po przedstawieniu można było porozmawiać z aktorami na temat teatru i ich pracy. W ten sposób dzieci poznały powstanie groźnych grzmotów, czy tajemnicę pojawiania się i znikania Dżina. Po wyjściu z kina wesoła wycieczka pojechała na lody. Po powrocie do przedszkola dzieci czekały jeszcze inne niespodzianki. Tego dnia wizytę przedszkolakom złożył wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik z paczkami pełnymi cukierków, a Rada Rodziców uhonorowała każdego lizakiem. Ten dzień był pełen ciekawych wrażeń, które dzieciom zapewniły nauczycielki przedszkola we współpracy z rodzicami.