Dzień Dziecka w przedszkolu

Wszystkie dzieci z przedszkola w Trzcinicy 31 maja 2019 roku obchodziły swoje święto. W tym roku nauczycielki wspólnie z pomocami nauczyciela postarały się, aby boisko „Orlik” zamieniło się w „kolorowy świat” z balonami, bibułami i kolorowym sprzętem sportowym. Roześmiane przedszkolaki z wszystkich grup przedszkolnych wspólnie uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną, skakały w workach i na piłkach „skoczkach”, przenosiły na tacy śniadanko, jeździły samochodami – brały udział w zdrowej rywalizacji. Najwięcej entuzjazmu wzbudziła nauka tańca „A ram sam sam”, w której udział wzięły nawet „maluszki” z najmłodszej grupy przedszkolnej i całkiem dobrze sobie poradziły. Nagrodą za wspólną zabawę były lody, które w tym ciepłym dniu smakowały wyśmienicie. Rada Rodziców zapewniła słodki poczęstunek i upominki w postaci kolorowych balonów w groszki.