DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. W tym roku hasłem przewodnim uroczystości była „Indiańska wioska”, a dzieci stały się małymi Indianami. Przedszkolaki uczestniczyły w rozmaitych zabawach, dzięki którym rozwijały aktywność twórczą i rozbudzały ciekawość życiem Indian. Dzieci dowiedziały się, że „Tipi” to rodzaj namiotu Indian Ameryki Północnej oraz nauczyły się okrzyku plemienia Indian. Wykonały własne pióropusze, malowały wspólnie farbami.

Tego dnia odwiedził nas Klaun, który poczęstował wszystkich lodami.