Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Dzieci z Przedszkola w Trzcinicy uczciły Dzień Edukacji Narodowej okolicznościowym występem przygotowanym wspólnie z nauczycielami i przedstawicielami Rady Rodziców.

12 października 2018r. zaproszeni goście: dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Małgorzata Hadzik, wicedyrektor Ewa Hetmańczyk, wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość oraz byli i obecni pracownicy przedszkola wspólnie z dziećmi świętowali.

Przedszkolacy przygotowali okolicznościowe życzeniami i wesołe piosenki. Do osób pracujących w przedszkolu skierowali m.in. takie ciepłe słowa:

„Są tacy ludzie, co niosą dobro,

Bezpiecznie jest gdy w pobliżu są.

Serdeczni, mili, zawsze pomogą,

Dzięki nim czujesz, że to twój dom…”

Na zakończenie dzieci rozdały wszystkim obecnym na uroczystości własnoręcznie wykonane, kolorowe jabłuszka. Goście gratulowali dzieciom pięknych występów i przekazywali życzenia.

Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola p. Kornelia Adamek, w imieniu wszystkich rodziców, złożyła pracownikom przedszkola życzenia, a wszystkim gościom wręczyła piękne kwiatki.

Był to bardzo miły dzień!