Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

14 października to szczególny dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W piękny, słoneczny, jesienny poniedziałek dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych spotkały się w jednej sali na naradzie przedszkolaków, która miała dotyczyć: „Jaką niespodziankę można by zrobić dla pani?”. Tak po krótce wyglądało przedstawienie przygotowane dla zaproszonych gości, którzy przybyli tego dnia do przedszkola: Wójt Gminy Trzcinica pan Grzegorz Hadzik, Sekretarz Gminy Trzcinica pani Renata Ciemny, pracownicy i emerytowani pracownicy tej placówki. Dzieci z Radą Rodziców i nauczycielkami zadbały o oprawę artystyczną i słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników tego miłego spotkania w przedszkolu.