Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

14 października dzieci z Przedszkola w Trzcinicy przygotowały część artystyczną. W wystawionym tego dnia skeczu starsze i młodsze dzieci spierały się, która pani jest najlepsza. W trakcie sporu doszły do wniosku, że wszyscy pracujący w przedszkolu są wspaniali i potrzebni. Zatańczyli dla nich i wręczyli ordery „Pani/Pan na medal”. W uroczystości udział wzięły również mamy z Rady Rodziców Przedszkola, które wspólnie z dziećmi wręczyły wszystkim pracownikom okolicznościowe dyplomy. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli również Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik i sekretarz Gminy Trzcinica Renata Ciemny.