Dzień Edukacji Narodowej w szkole

12 października br. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej.  Podczas uroczystego apelu krótką częścią artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem p. Ewy Gaze, uczciliśmy 40.rocznicę wyboru papieża Jana Pawła II. Montaż słowno-muzyczny przeplatały zdjęcia z pontyfikatu papieża Polaka.

W drugiej części uroczystości uczniowie klas V, pod kierunkiem pań: Jolanty Jelonek, Marioli Krawczyk i Agnieszki Podejmy-Wróblewskiej, zaprezentowali scenki z życia szkoły (zebranie rady uczniowskiej, lekcje). Były żarty, piosenki, słowa podziękowania i życzenia.

Życzenia wszystkim pracownikom szkoły i całej szkolnej społeczności złożyli zaproszeni goście: sekretarz Gminy Trzcinica pani Renata Ciemny (w swoim imieniu i w imieniu wójta gminy), ksiądz kanonik Wiesław Cieplik i przewodnicząca Rady Rodziców pani Bogumiła Konieczny.

Tego dnia tradycyjnie Samorząd Uczniowski wręczył nauczycielom „Ordery Uśmiechu”. W tym roku otrzymali je pani Magdalena Wypych i pan Grzegorz Froń. Odznaczeni zgodnie stwierdzili, że jest to bardzo zobowiązujące wyróżnienie.