Dzień Kobiet w przedszkolu

6 marca 2020r. dzieci z Przedszkola w Trzcinicy świętowały Dzień Kobiet. Chłopcy przygotowali swoim koleżankom i paniom miłe niespodzianki. Wycięli i skleili papierowe torebki, wykonali kolorowe kwiaty z bibuły oraz papierowe upominki. Wszyscy nauczyli się piosenki ,,Dzień Kobiet”, którą zaśpiewali w czasie wręczania upominków wszystkim kobietkom i kobietom z przedszkola. Występ chłopców z gitarami naśladujących zespół rockowy wzbudził zachwyt wszystkich dziewczynek.

Dzień minął w radosnej atmosferze, a dodatkowo  został osłodzony lizakami zakupionymi przez Radę Rodziców.