Dzień otwarty w Przedszkolu

7 czerwca w naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które od września tego roku zostaną naszymi nowymi przedszkolakami. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości i przedstawienia nauczycieli przedszkola. Pani Dyrektor Ewa Hetmańczyk przekazała Rodzicom najpotrzebniejsze informacje dotyczące pracy Przedszkola w Trzcinicy. Po części informacyjnej przyszedł czas na zajęcia oraz zabawę. Dzieci w skupieniu wysłuchały bajki „Niebieski miś”, następnie zaprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca i masażu. Po tańcach przyszedł czas na długo wyczekiwaną zabawę zabawkami, która sprawiła przyszłym przedszkolakom najwięcej radości. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz balonowe zwierzaki. Kolejnym elementem Dnia Otwartego było wspólne z rodzicami zwiedzanie przedszkola. Mamy nadzieję, że to spotkanie adaptacyjne pomoże przyszłym przedszkolakom od września z łatwością wejść w nasze mury przedszkolne.