Dzień otwarty w przedszkolu

26 czerwca 2019r. Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy zorganizowało „Dzień Otwarty” dla dzieci w wieku przedszkolnym, które od września 2019 roku rozpoczną edukację w naszym przedszkolu. Od godz. 10.00 rozpoczęło się zwiedzanie sal znajdujących się na piętrze, w których nauczycielki wraz z pomocami przygotowały takie atrakcje jak malowanie twarzy, zabawę zabawkami i kolorowanie obrazków z różnych bajek. Następnie wszyscy przeszli do sali znajdującej się na parterze, w której przedszkolaki uczęszczające w minionym roku szkolnym zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, których nauczyli się w przedszkolu. Integracja wszystkich dzieci, a nawet niektórych rodziców widoczna była we wspólnie odtańczonym tańcu „A ram sam, sam”. Na zakończenie odwiedzający przedszkole mieli możliwość poznania urządzeń znajdujących się na przedszkolnym placu zabaw. Każdy przyszły przedszkolak otrzymał dyplom i order wesołej minki, z którą ma powrócić do przedszkola we wrześniu.