DZIEŃ PIZZY W PRZEDSZKOLU

Grupa „Jeżyków” ten dzień obchodziła 7 lutego br. Tego dnia sala zamieniła się w pizzerię, a to za zasługą Pani Edyty Duś oraz Pani Natalii Duś. Dzieci miały okazję posłuchać, skąd pochodzi ta potrawa, jakie są rodzaje oraz jak się robi pizzę. Mamy zaprezentowały strój i zabawiły się w „małych kucharzy”. Najlepszym momentem dnia była oczywiście degustacja pizzy upieczonej w pizzerii „Seba”, a na zakończenie zajęć dzieci posłuchały bajkę związaną z tą tematyką. „Jeżyki” podziękowały mamom za ciekawe zajęcia i wręczyły paniom dyplom zrobiony w formie książki kucharskiej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspólne zorganizowanie ciekawych zajęć i zaprezentowanie nowego zawodu.