DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

25 listopada przypada Święto Misia i dlatego głównym bohaterem tego dnia w naszym przedszkolu był miś. Każde dziecko przyszło do przedszkola z misiem, który uczestniczył we wszystkich zabawach i zajęciach. Były to: nauka piosenek, rymowanek, tańca, opowiadania o misiowych postaciach bajkowych. Miś też zagościł w naszej stołówce i od tego dnia pełni bardzo ważną rolę – przypomina o poprawnym zachowaniu w czasie posiłku. Wyjątkowymi gośćmi byli uczniowie szkoły podstawowej wraz z opiekunem panią Ewą Gaze, którzy czytali przedszkolakom bajki. W gronie gości był również Kubuś Puchatek, w którego rolę wcieliła się jedna z uczennic. Świętowanie zakończył wspólny poczęstunek i prezenty.