DZIEŃ RODZINY – DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

Z okazji Dnia Mamy i Taty przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Trzcinicy nagrały występy artystyczne dla swoich rodziców. Podczas uroczystych przedstawień (każda grupa nagrała swoje przedstawienie) dzieci wyrecytowały piękne wiersze, zatańczyły i zaśpiewały piosenki, złożyły płynące prosto z serca życzenia. Wręczyły najbliższym własnoręcznie pomalowane kwiaty i upominki.

Do życzeń dołączają się pracujące w przedszkolu Panie i z okazji Dnia Rodziny życzą Rodzicom naszych przedszkolaków zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem, jak najwięcej wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.