Etap rejonowy XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

25 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbył się etap rejonowy XXIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. W tym etapie naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów: Ewa Więcek, Marcin Stefański (kl. IV), Michalina Jokiel (kl. V), Martyna Antoniak, Jakub Parzonka (kl. VI), Emilia Zimoch, Dominik Pigulski (kl. VII), Natalia Pawlik, Mateusz Pawlik (kl. VIII), Natalia Parzonka (kl. III gimnazjum).

Do etapu wojewódzkiego tego konkursu zakwalifikowali się: Marcin Stefański, Michalina Jokiel, Martyna Antoniak, Jakub Parzonka i Natalia Parzonka.

Do udziału w konkursie uczniów przygotowały nauczycielki historii: Jolanta Janicka, Jolanta Jelonek i Aneta Ogonowska-Jurczenia.

Wszystkim uczestnikom etapu rejonowego gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Za uczestników etapu wojewódzkiego będziemy trzymali kciuki 22 maja 2019r.