Etap rejonowy XXIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

29 września 2020r. odbył się etap rejonowy XXIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Etap powiatowy tego konkursu odbył się w marcu br., natomiast etap rejonowy w związku z pandemią COVID-19 został przełożony na jesień i był przeprowadzony w formie on-line. Uczniowie pod nadzorem komisji logowali się na specjalnej platformie i mieli 45 minut na wypełnienie testu.

Naszą szkołę reprezentowali:

z kl. IV – Marcel Krowiarz, Wiktor Lorenc i Jan Parzonka,

z kl. VI – Marcin Stefański, Amelia Tomalik, Piotr Tyra,

z kl. VII – Michalina Jokiel.

Spośród 199 uczniów biorących udział w eliminacjach rejonowych, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 89 osób.

Z naszej szkoły do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Michalina Jokiel i Piotr Tyra.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Do konkursu uczniów przygotowywały nauczycielki historii: Jolanta Jelonek i Aneta Ogonowska-Jurczenia.