Gminna Mała Olimpiada Matematyczna

28 maja 2019r. uczniowie klas drugich wzięli udział w Gminnej Małej Olimpiadzie Matematycznej, która odbyła się w Zespole Szkół w Laskach.  Naszą szkołę reprezentowali z klasy IIa: Weronika Buła, Marcel Krowiarz i Jan Parzonka, z klasy IIb Aleksandra Grygier, Filip Nowak i Maksymilian Rabiega. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się umiejętnością rozwiązywania zadań tekstowych. W czasie 60 minut uczniowie mieli do rozwiązania 6 zadań, w tym zadania złożone. Wszyscy uczestnicy spisali się dobrze.  W grupie laureatów konkursu znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły: Jan Parzonka, który zajął II miejsce i Maksymilian Rabiega, który zajął III miejsce. Gratulujemy!

Uczniów przygotowywały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Grażyna Grześniak i Urszula Jokiel.