Gminne Kolędowanie

6 stycznia 2017r. dzieci z naszego przedszkola i uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w VI Gminnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, który odbył się w Kościele filialnym pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Laskach.

Z Przedszkola w Trzcinicy zaprezentowali się: Amelia Aleksandrowicz, Hanna Woźnica, Alan Walczak, Kamil Adamek, Adam Gattner, Marcel Krzyżański, Nicolas Nijssen i Hubert Papiór. Dzieci przygotowywały panie Aneta Jędryca i Mariola Bednarek.

Z klas I-III szkoły podstawowej zaśpiewali: Dominik Adamek, Marcin Stefański, Weronika Uszycka, Michalina Walczak oraz Nikola Cugier, Anna Kardaś, Malwina Pawlyta i Amelia Tomalik. Uczniowie zostali przygotowani przez panie Beatę Stodółkę i Urszulę Jokiel.

Z klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum wystąpili: Marlena Kałus, Oliwia Orkiszewska, Angelika Sobik, Dawid Cieślak, Jessica Gatner, Emilia Hewelt, Dominik Pigulski, Patryk Wabnic, Natalia Pawlik, Julia Jokiel i Filip Smyrek. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.

Na zakończenie zaśpiewał nasz szkolny chór pod dyrekcją pani Renaty Adamskiej.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i aniołki.