Gminny Festiwal Kolęd

12 stycznia 2020r. dzieci z naszego przedszkola i uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w VIII Gminnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, który odbył się w Kościele filialnym pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Laskach.

Kolędowanie rozpoczął nasz szkolny chór (wzmocniony głosami absolwentów) pod dyrekcją pani Renaty Adamskiej.

Z Przedszkola w Trzcinicy zaprezentowali się: Natalia Małecka, Martyna Pieles, Julia Przybyła, Karolina Hojeńska, Brajan Balcerzak i Michał Ozdoba. Dzieci przygotowywały panie Patrycja Balcerzak i Mariola Bednarek.

Z klas I-III szkoły podstawowej zaśpiewali: Amelia Aleksandrowicz, Maja Kozikowska, Marcel Krzyżański, Alicja Pietrzak, Szymon Uszycki, Agnieszka Graczyk, Lena Hojka, Blanka Krzyształowicz, Aleksandra Raszewska i Zuzanna Sikora. Uczniowie zostali przygotowani przez panie Beatę Stodółkę i Urszulę Jokiel.

Z klas IV-VI szkoły podstawowej wystąpili: Zuzanna Durlej, Michalina Jokiel, Magdalena Adamska, Marcin Stefański, Weronika Uszycka, Michalina Walczak i Natalia Zimoch. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.

Z klas VII-VIII szkoły podstawowej wystąpili: Patrycja Biegańska, Angelika Sobik, Mikołaj Mańka i Paweł Pulit. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali pamiątkowe dyplomy i aniołki.