Gminny Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”

Nagrodzeni i wyróżnieni z ZS w Trzcinicy

11 października br. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się Gminny Konkurs Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”. Wzięło w nim udział 24 uczniów ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum w Laskach i Trzcinicy.

Występy uczestników oceniało jury w składzie: pani Dominika Glac – dyrektor prywatnej szkoły muzycznej, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, pan Zenon Charaputa – emerytowany nauczyciel muzyki oraz założyciel i promotor zespołu muzycznego oraz pani Zofia Kwaśniak – pracownik Urzędu Gminy w Trzcinicy.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury wyłoniło zwycięzców.

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej:

I miejsce zajęła Maja Kozikowska (ZS w Trzcinicy)

II miejsce zajęła Joanna Żłobińska (ZS w Laskach)

III miejsce zajęła Maja Sołtysiak (ZS w Laskach)

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli: Marcel Krzyżański (ZS w Trzcinicy) i Iga Mikołajczyk (ZS w Laskach)

W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce zajęła Zuzanna Durlej (ZS w Trzcinicy)

II miejsce zajął Patryk Bakalarz (ZS w Laskach)

III miejsce zajęła Aleksandra Fiołka (ZS w Laskach)

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli: Paweł Pulit i Michalina Walczak (ZS w Trzcinicy)

W kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum:

I miejsce zajęła Wiktoria Bielińska (ZS w Laskach)

II miejsce zajęła Natalia Pawlik (ZS w Trzcinicy)

III miejsce zajęła Julia Jokiel (ZS w Trzcinicy)

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały: Kinga Krzyształowicz (ZS w Trzcinicy) i Barbara Żłobińska (ZS w Laskach)

Po ogłoszeniu wyników wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody. Podziękował wszystkim uczestnikom konkursu za udział, opiekunom za przygotowanie uczniów, członkom komisji za pracę, a nauczycielom Zespołu Szkół w Trzcinicy za przeprowadzenie konkursu.

Konkurs poprowadzili uczniowie Gimnazjum w Trzcinicy: Natalia Parzonka i Maciej Stodółka.

Organizatorkami konkursu były panie: Agnieszka Podejma-Wróblewska – nauczycielka muzyki, plastyki i zajęć artystycznych oraz Gabriela Rachel-Nowak – pedagog szkolny.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali:

w kategorii klas I-III: Maja Kozikowska, Marcel Krzyżański

w kategorii klas IV-VI: Zuzanna Durlej, Marta Kozińska, Paweł Pulit, Michalina Walczak

w kategorii klas VII-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum: Julia Jokiel, Marlena Kałus, Kinga Krzyształowicz, Natalia Pawlik i Angelika Sobik.