Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Wieniec dożynkowy”

Wójt Gminy Trzcinica ogłosił Konkurs Plastyczny pt. „Wieniec dożynkowy”. Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkola oraz uczniów szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o zwyczajach dożynkowych oraz roli wieńca - głównego rekwizytu obchodów dożynek.

Konkurs odbędzie się w 3 kategoriach:

• przedszkole
  • klasy I-III szkoły podstawowej
  • klasy IV-VIII szkoły podstawowej

Uczestnik konkursu przygotowuje samodzielnie jedną pracę plastyczną obrazującą wieniec dożynkowy. Pracę w formacie A3 lub A4, wykonaną dowolną techniką plastyczną płaską, należy dostarczyć do Urzędu Gminy Trzcinica do 23 sierpnia 2021r.

Do pracy należy dołączyć metryczkę, podpisaną klauzulę informacyjną i zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka w celach promocyjno-informacyjnych Gminy Trzcinica (metryczka, klauzula i zgoda stanowią załączniki do regulaminu konkursu).

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Załączniki: