Granty PPGR - uzupełnienie dokumentów

W związku z ubieganiem się Gminy Trzcinica o grant w ramach programu Cyfrowa Polska - Granty PPGR - Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym oraz z uwagi na konieczność doprecyzowania niezbędnych informacji w generatorze wniosków, zwracamy się z uprzejmą prośbą do osób, które złożyły oświadczenia (rodziców uczniów lub pełnoletnich uczniów) o pilne dostarczenie poniższych dokumentów.

- dokument potwierdzający zatrudnienie krewnego w PPGR (np. świadectwo pracy, umowa o prace, legitymacja ubezpieczeniowa, legitymacja przynależności do związku zawodowego, zaświadczenie z KOWR lub ZUS/KRUS itp.) – w przypadku osób, które do tej pory nie załączyły takich dokumentów,

Uwaga - SKR oraz zakłady doświadczalne nie posiadały statutu PPGR, dlatego krewni pracowników  w nich pracujących nie są kwalifikowani do wzięcia udziału w konkursie.

- dokument lub dokumentów potwierdzający fakt pokrewieństwa w linii prostej (do 4 pokolenia) między osobą która ma otrzymać zakupiony sprzęt (zgłoszony w oświadczeniu) a osobą wskazaną w oświadczeniu jako dawny pracownik PPGR (akty urodzenia, zgonu itp.)

- zaświadczenie z ARiMR, że dziecko zgłoszone w oświadczeniu nie otrzymało na własność komputera zakupionego ze środków publicznych – dotyczy np. programu „Komputer dla rolnika”

- dokument potwierdzający adres zamieszkania dziecka na terenie gminy Trzcinica (oświadczenie o zamieszkaniu w załączeniu).

Niedostarczenie dokumentów może spowodować konieczność wykreślenia z listy uczestników programu grantowego.
Wszystkie w/w dokumenty należy dostarczyć do 15 grudnia 2021 r. do godziny 15:00

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 62 78 15 001

Szczegółowe informacje na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Trzcinica.

Złożenie w/w dokumentacji w dalszym ciągu nie jest jednoznaczne z otrzymaniem wsparcia. Przedmiotowe dokumenty są niezbędne do aktualizacji wniosku o dofinansowanie tego zadania w ramach w/w konkursu grantowego.

Dokumenty złożone  po terminie wskazanym powyżej nie będą rozpatrywane i uwzględniane do wniosku o powierzenie grantu.