II miejsce w Mistrzostwach Powiatu klas VII-VIII w siatkówce

W lutym 2020r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców rocznika 2005-2006. Do finału, który był rozgrywany 28 lutego 2020r. w Perzowie, zakwalifikowały się reprezentacje 4 szkół: SP Bralin, SP Trzcinica, SP Nr 3 Kępno i SP Perzów.

Nasza drużyna w składzie: Dawid Durka, Mikołaj Fusek, Kacper Kuboszek, Mikołaj Mańka, Szymon Olejnik, Jakub Parzonka, w pierwszym meczu rozgrywek finałowych spotkała się z drużyną z Perzowa i po fantastycznej grze wygrała mecz i awansowała do ścisłego finału. W ostatnim spotkaniu przegrała z zespołem SP Nr 3 Kępno i ostatecznie zajęła II miejsce. Fakt, że cały nasz zespół składał się z uczniów klasy VII, napawa optymizmem na przyszłość!

Zespół do rozgrywek przygotował Krzysztof Stefański – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.

Gratulujemy!