III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców rocznik 2010-2012

8 marca 2023r. w hali sportowej w Rychtalu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców rocznik 2010 i młodsi. W turnieju brało udział 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasi chłopcy trafili do grupy z SP Nr 3 Kępno i SP Krążkowy. Po zwycięstwie z zespołem z Krążkowych 24:6, w kolejnym meczu przegrali z zespołem z Kępna 14:11. W meczu o 3 miejsce wykazali się wolą walki i sportowym zaangażowaniem i wygrali z zespołem gospodarzy 14:10.

Ostatecznie nasza drużyna w składzie: Kamil Adamek, Dominik Bryza, Wojciech Durlej, Adam Gattner, Bartek Maciejewski, Nicolas Nijssen, Filip Nowak, Nikodem Paś, Karol Pawlik, Maksymilian Rabiega, Szymon Tomalik, Fabian Żłobiński, zajęła III miejsce w powiecie. Gratulujemy!

Nasz zespół przygotował Krzysztof Stefański – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.