Informacja o zawieszeniu zajęć

Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy informuje, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniach 12 marca do 25 marca 2020r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolu i w szkole. W ww. dniach rodzic zapewnia opiekę nad dzieckiem/uczniem w domu. W dniach 12 i 13 marca 2020r. (czwartek i piątek) w przedszkolu i w szkole zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu. Od 16 marca 2020r. (poniedziałek) do 25 marca 2020r. (środa) przedszkole i szkoła będą zamknięte.

Więcej informacji dla rodziców uczniów szkoły podstawowej znajduje się w dzienniku elektronicznym.