IX Gminny Konkurs Matematyczny MatGim 2017

29 maja 2017r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się IX Gminny Konkurs Matematyczny MatGim 2017. W konkursie wzięło udział 23 gimnazjalistów z Gimnazjum w Laskach i Gimnazjum w Trzcinicy. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach.

Naszą szkołę w kategorii kl. I-II reprezentowali: Agata Fajga, Julita Krowiarz, Wiktoria Nowak, Natalia Parzonka, Maciej Pregiel, Milena Rosielewska, Maciej Spigiel, Wioletta Wagner, Dominika Woźnica, Miłosz Żurawa.

Naszą szkołę w kategorii kl. III reprezentowali: Weronika Gnacy, Alicja Jakubczak, Klaudia Kulak, Julia Parzonka, Nikodem Warzecha

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas I-II gimnazjum:

I miejsce zajęła Wioletta Wagner (ZS w Trzcinicy)

II miejsce zajęła Natalia Parzonka (ZS w Trzcinicy)

III miejsce zajęła Julita Krowiarz (ZS w Trzcinicy)

IV miejsce zajęła Andżelika Zimoch (ZS w Laskach)

W kategorii klas III gimnazjum:

I miejsce zajęła Weronika Gnacy (ZS w Trzcinicy)

II miejsce zajęła Julia Parzonka (ZS w Trzcinicy)

III miejsce zajęły: Klaudia Kulak (ZS w Trzcinicy) i Milena Wojdyga (ZS w Laskach)

Uczniów ZS w Trzcinicy do konkursu przygotowywały nauczycielki Mariola Krawczyk i Magdalena Wypych.