Jasełka i wspólne kolędowanie

5 stycznia - w przeddzień Święta Trzech Króli, w naszej szkole odbyły się Jasełka. Przedstawienie o Bożym Narodzeniu przygotowali uczniowie klas VI. Postacie Aniołów, pasterzy, królów oraz Maryi z Józefem przeniosły nas w niedawno miniony świąteczny czas. Podczas Jasełek, w kolędach, pastorałkach i piosenkach świątecznych zaprezentował się również Szkolny Chór.

Klasy pierwsze i trzecia przybyły na to nasze szkolne świętowanie w królewskich koronach, które akcentowały nadchodzące święto.

Po przedstawieniu cała społeczność szkolna wspólnie kolędowała.

Zaproszeni goście Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik i proboszcz Parafii w Trzcinicy ks. Mariusz Buczek na zakończenie uroczystości pogratulowali uczniom pięknego występu oraz złożyli wszystkim noworoczne życzenia.

Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Małgorzata Hadzik podziękowała uczniom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia.

Jasełka i występ chóru przygotowała Renata Adamska-Garbowska. W wykonaniu dekoracji pomagała Ewa Gaze. Całość uroczystości nagłośniła i doświetliła Magdalena Wypych.