Jasełka w przedszkolu

17 grudnia 2019r.dzieci z grup przedszkolnych „Krasnoludki” i „Jeżyki”, a 18 grudnia 2019r. dzieci z grup „Muchomorki” i „Smoki Dinusie” zaprosiły rodziców, aby zaprezentować im bożonarodzeniowe przedstawienia. W tych dniach przedszkolem zawładnęły: Aniołki, Mikołaje, Choinki, Pasterze, Królowie i inne postacie z Jasełek. W każdej z sal, w specjalnie przygotowanej scenografii, dzieci recytując, mówiąc, śpiewając, a także ruchem zaprezentowały swoje przygotowanie do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Całość dopełniły stroje przygotowane przez rodziców, nauczycielki i Radę Rodziców.

Na zakończenie złożono sobie życzenia, a dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie przygotowanymi pierniczkami. Rada Rodziców przygotowała świąteczne upominki w postaci zdjęcia dziecka z Mikołajem, które zostały wręczone w czasie uroczystości.

Dzieci i nauczycielki serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przedszkolne przedstawienia bardzo się podobały.