„Jesienny spacer po ścieżce sensorycznej”

5 października 2021r. nauczycielki zorganizowały w naszym przedszkolu „Jesienny spacer po ścieżce sensorycznej”. Inicjatorkami do stworzenia takiej ścieżki były wychowawczynie młodszych grup. Pani Justyna i pani Aurelia stworzyły projekt, z którego skorzystały wszystkie nasze przedszkolaki. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i całego personelu przedszkola powstała ścieżka z darów jesieni.

Dzieci mogły odczuwać wieloma zmysłami jednocześnie. Odkrywały różne struktury, pokonywały tory przeszkód, słuchały muzyki relaksacyjnej, która przez cały czas towarzyszyła im podczas spaceru. Był to bardzo wyjątkowy dzień. Przedszkolaki na pewno zapamiętają go na długo, a leśne dźwięki będą im brzmiały w uszach jeszcze przez jakiś czas.