Julita stypendystką Fundacji Santander Bank Polska

25 października 2018 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Stypendialna, na której wręczono stypendia w ramach Programu Stypendialnego realizowanego przez Fundację Santander Bank Polska. Wśród dwudziestu stypendystów z całej Polski znalazła się absolwentka naszej szkoły Julita Krowiarz, która podczas gali odebrała czek i pamiątkowy dyplom.

To szczególne wyróżnienie otrzymała za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Julita brała udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych: gminnych, powiatowych i wojewódzkich. W konkursach tych osiągała liczne sukcesy. W latach 2015/2016 i 2016/2017 była laureatką etapu wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” i brała udział w etapie ponadwojewódzkim tego konkursu. W roku szkolnym 2017/2018 została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, finalistką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, laureatką (II miejsce) w VI konkursie pt. „Ciekawe doświadczenie fizyczne”. Obecnie Julita jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu.

Stypendystce towarzyszyli rodzice Izabela i Grzegorz Krowiarzowie, opiekun talentu Grażyna Kłoczaniuk i przedstawiciel Oddziału Santander Bank w Kępnie Tomasz Gatner.

Julicie życzymy dalszych sukcesów!