Kolędowo w Hanulinie

5 stycznia br. nasz Szkolny Chór (wzmocniony głosami absolwentów) gościnnie kolędował w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Hanulinie. Chórzyści pojawili się tam na zaproszenie miejscowego proboszcza, księdza Marka Naglera. Kolędowali tuż przed Mszą Świętą, jak również podczas trwania całej Eucharystii, czym zaskarbili sobie sympatię wiernych uczestniczących w nabożeństwie. Świadczyły o tym gromkie brawa na zakończenie Mszy Świętej oraz słowa jakimi przedstawiciele Rady Parafialnej w Hanulinie dziękowali chórzystom. Były ciepłe słowa księdza proboszcza Marka, kwiaty dla dyrygentki i czekolady dla śpiewających. W tym poświątecznym eucharystycznym spotkaniu uczestniczyło wielu rodziców naszych śpiewających artystów.