Kolejne sukcesy wokalne uczniów naszej szkoły

6 listopada 2018r Chór Szkolny zaprezentował się w repertuarze patriotycznym podczas Festiwalu „Śpiewam Tobie Polsko”. Festiwal został zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury i miał zasięg powiatowy. Nasi chórzyści zaśpiewali dwa utwory w dwu i trzygłosie. Były to: „Niepodległa, Niepokorna” oraz „Warszawo ma”. Podczas przesłuchań festiwalowych, zaprezentowały się również chóralne solistki: Julia Jokiel, Natalia Pawlik, Kaja Henczyca oraz Kinga Krzyształowicz. Festiwal zaowocował kolejnymi sukcesami: Chór wyśpiewał wyróżnienie, a w kategorii solistów Julia Jokiel zajęła II miejsce, a Natalia Pawlik zajęła III miejsce. Laureatki Julia i Natalia zaśpiewały 10 listopada w kinie „Sokolnia” w Kępnie, podczas uroczystej gali patriotycznej zorganizowanej przez KOK.

Chór i solistki przygotowała pani Renata Adamska – nauczycielka Zespołu Szkół w Trzcinicy, dyrygent szkolnego chóru.