KOLEJNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY - TYM RAZEM EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno–Przyrodniczym. Jedenaścioro uczniów wypełniło test wiedzy ekologiczno–przyrodniczej w dwóch kategoriach wiekowych. Wszyscy wykazali się naprawdę dużą wiedzą z zakresu tej tematyki.

Bardzo się cieszymy, że wśród osób wyróżnionych w tym konkursie znalazła się nasza uczennica Karolina Hojeńska z klasy III a. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Karolina zajęła w tym konkursie 8 miejsce na 617 uczestników w swojej kategorii.

Gratulujemy serdecznie wyróżnienia Karolinie, ale i pozostałym uczestnikom bardzo dobrych wyników w tej edycji konkursu.

Koordynatorkami konkursu z ramienia naszej szkoły były panie: Beata Stodółka, Klaudia Góralczyk i Katarzyna Zagórna.