Konkurs ekologiczny zorganizowany przez ZZO Olszowa

Nasi uczniowie wzięli udział w Wielkim Konkursie ZZO Olszowa dla dzieci i młodzieży szkolnej, którego celem było promowanie postaw ekologicznych wśród młodych ludzi oraz zwiększanie ich świadomości na temat odpowiedzialnej gospodarki odpadami.

W konkursie dla klas  1–3 pod hasłem „Planeta to mój dom” uczestnicy malowali, rysowali i wyklejali swoje sposoby dbania o planetę.

W tej kategorii udział wzięli: Dominika Siwek z kl. Ia i Olivier Cisowski z kl. Ia.

W konkursie dla klas  4–8 pod hasłem „Eko-rymy dla środowiska” uczestnicy odkrywali świat rymów i pisali wierszowane instrukcje prawidłowej segregacji odpadów.

W tej kategorii udział wzięła Emilia Durlej z kl. IVb.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.