Konkurs świąteczny - podsumowanie

Igor Zimoch

Jak co roku w naszej szkole organizowany jest konkurs o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia. W tym roku motywem konkursu była dowolna ozdoba świąteczna wykonana z elementów nadających się do recyklingu. Uczniowie wykorzystywali takie elementy, jak: karton, gazety, słoiki, butelki plastikowe, słomki, korki, puszki, drut. Dzieci i młodzież wykazali się wspaniałymi pomysłami. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców.

W tym roku pierwsze miejsce zajęli: Adrianna Krawczyk, Alan Zawierucha, Alicja Pietrzak, Amelia Aleksandrowicz, Amelia Słupianek, Antoni Kuboszek, Bartosz Maciejewski, Dominika Walczak, Emilia Durlej, Fabian Trzęsicki, Hanna Kroll, Hanna Szyc, Igor Zimoch, Jagoda Ceglarska, Jakub Matyszczak, Jarek Biegański, Kacper Zimoch, Milena Zimoch, Kacper Nawrocki, Kornelia Henrykowska, Lena Strycharek, Maja Dastych, Maja Kozikowska, Malwina Pawlyta, Małgorzata Smoguła, Marcelina Piotrowska, Mariusz Kupczyk, Marta Kozińska, Marta Żurawa, Michalina Walczak, Mikołaj Antoniak, Milena Matyszczak, Natalia Zimoch, Nikola Dziergwa, Nikola Grzelak, Oliwia Adamek, Oliwia Henrykowska, Oliwier Paś, Oskar Szyc, Paulina Pieles, Szymon Adamek, Tomasz Matyszczak, Tomasz Cieślak, Weronika Uszycka, Wiktor Lorenc, Wiktoria Kulak.

Gratulujemy zwycięzcom. Rozdanie nagród nastąpi po feriach.

Wykonane prace co roku ozdabiały korytarz naszej szkoły, wprowadzając nas w klimat świąteczny. W tym roku zapraszamy do galerii wirtualnej. Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.

Do zobaczenia!