Konkursy Przedmiotowe w Szkole Podstawowej

Od 24.11.2016r. do 02.12.2016r. w Szkole Podstawowej w Trzcinicy odbyły się etapy szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzcinicy wzięli udział w 4 konkursach. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

- w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym - Mateusz Pawlik kl. VIb, Anna Więcek kl. VIa, Kornelia Jeziorna kl. VIb, Oliwia Rachlak kl. VIb,

- w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Anna Więcek kl. VIa, Kacper Kałka kl. VIa, Natalia Pawlik kl. VIb,

- w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - Natalia Pawlik kl. VIb, Anna Więcek kl. VIa.

Gratulujemy i życzymy wszystkim sukcesów na kolejnych etapach.